Впевнені, що ваш бізнес готовий до запуску реклами? Перегляньте наш чек-лист та переконайтеся, що у вас усе гаразд з налаштуваннями рекламної кампанії. Від цього залежить й успіх усього вашого бізнесу. Перевірте, чи спеціаліст, з яким ви співпрацюєте, регулярно надає звіти за результатами кампаній з інформацією, що було зроблено, що з гіпотез спрацювало, що не спрацювало і чому, які плани на наступний період.

Нещодавно ми опублікували кейс, де фрилансер Андрій Данів, який входить до топ-10 спеціалістів з контекстної реклами на Freelancehunt, розповідає про свій успішний досвід. Йому вдалося виправити помилки попередньої рекламної кампанії замовника та завдяки правильним налаштуванням підвищити продажі на 250%. Андрій ділиться порадами, на що слід звернути увагу підприємцям під час налаштування кампанії та яких помилок важливо уникати.

Пропонуємо ознайомитися з кейсом детальніше:

Як рекламувати локальний бізнес та підвищити продажі на
Кейс, як правильно налаштувати рекламу клієнта, щоб отримати стабільний потік заявок за низькою ціною. Масштабування локального бізнесу на сусідні регіони.

Топ найпоширеніших помилок у веденні рекламних кампаній

Перевірте, чи немає їх у вас і чи правильно налаштована рекламна кампанія.

1. Незрозуміла структура кампаній. Нерідко буває, що на кожне ключове слово є окрема кампанія. Це підхід «спеціалістів», коли немає часу на детальне пропрацювання ключів та семантики.

Як мінімум, структура кампаній має відповідати структурі сайту. В ідеалі мають бути просегментовані ключі відповідно до:

  • мови (окремі кампанії на кожну мову);
  • локацій (якщо в ключових словах є назва міста, такі слова краще поставити в іншу групу оголошень чи кампанію);
  • товару/послуги;
  • кольору чи розмірів у ключовому слові;
  • синонімів.

2. Конверсії та аналітика. Маєте чітко відстежувати кожну цільову дію на сайті за допомогою Google Analytics 4 + Tag Manager. Від факту перебування на сторінці послуги чи продукту до кожного етапу аж до фактичного замовлення вашого товару чи послуг.

3. Мінус-слова. Недостатньо тільки вказати цільові ключові слова. До 60% всіх пошукових запитів, які схожі з вашим цільовим словом, нецільові для вас. Це важливо пропрацювати як із самого початку кампаній, так і на постійній основі переглядати й додавати нові мінус-слова.

4. Немає ремаркетингу та окремих аудиторій. Нагадуємо, що понад 95% відвідувачів, за яких ви заплатите за кліком з реклами, не залишать контактні дані. Тому важливо зберігати таку аудиторію та працювати з нею.

5. Немає УТП. Унікальна Торговельна Пропозиція — це те, чим ви відрізняєтеся від конкурентів. Дуже часто у бізнесу немає чітко сформованої УТП, яку потрібно використовувати як на сайті, так і в рекламних оголошеннях.

6. Неправильно налаштоване ГЕО через масову міграцію людей між областями. Перевірте, чи точно у вас немає проблеми, що реклама може показуватися для людей, які вимушено мігрували або зараз знаходяться на тимчасово окупованих територіях.

7. Погана конверсія сайту. Відкриваємо секрет: досить часто через 4-6 місяців співпраці можна «впертися в стелю» щодо найвищої ціни за лід. І тому до цього часу важливо грамотно працювати із сайтом. Дизайн, зручність, наповнення — це все ключова річ для ефективності реклами. Понад 50% успіху реклами — це місце, куди клієнти потрапляють після кліку на оголошенні.

Рекомендації щодо сайту та додавання нових інструментів, щоб дійсно впливати на результат у продажах для бізнесу, — це те, за що має відповідати грамотний спеціаліст з Google Ads.

8. Запустили й забули. Для ефективної роботи реклами і покращення результатів недостатньо просто налаштувати кампанії та сподіватися на краще.

Дуже рідко можна отримати хороші результати за перший місяць роботи. Як правило, потрібно 2-3 місяці, щоб вивести кампанії в цільові показники. Але для цього потрібна системна робота над рекламним акаунтом і сайтом. Також регулярно покращуйте сайт та тестуйте нові інструменти.

Впевнені, що вищеперелічених пунктів достатньо, щоб помітно покращити результативність ваших рекламних кампаній.

Якщо вам потрібно розробити рекламну кампанію або замовити будь-які інші послуги, звертайтеся до наших фрилансерів.