Зібрали добірку статей блогу, що буде актуальною всім спеціалістам, які хочуть успішно розвиватися на фрилансі. Ми поділилися секретами, лайфхаками, фішками, які допоможуть вам продуктивно працювати та отримувати більше замовлень.
Читайте у статті:
- Вчимося правильно визначати та підвищувати вартість послуг
- Портфоліо — візитівка фрилансера
- Все, що потрібно знати про ставки
- Секрети успіху на фрилансі
- Залишаємося продуктивними
- Досвід топів на фрилансі
Якщо ви тільки починаєте свій шлях на фрилансі, рекомендуємо ознайомитися з гайдом для новачків. Шукайте корисні поради для успішного старту на Freelancehunt:

Вчимося правильно визначати та підвищувати вартість послуг
Розраховуємо ціни на свої послуги
Як розрахувати вартість послуг, щоб і не продешевити, і в ринок вписатися, і не вигоріти, і потенціал для зростання залишався? Є кілька моделей ціноутворення для фрилансерів — оплата за витрачений час, за проєкт чи на підставі наданої цінності. Який метод обрати і чому, читайте у статті.

10 головних порад, як правильно підвищувати ціни, щоб не втратити замовників
Навіщо фрилансеру періодично підвищувати ціну своєї роботи? Це приносить більше грошей, а разом з ними — більше можливостей, часу, насолоди від життя. Також регулярне збільшення прайса необхідне не тільки на закриття базових потреб, а й для мотивації та натхнення в роботі. Але ще варто памʼятати, що кожна зміна вартості — ризик, адже певна кількість клієнтів може відмовитися від подальшої співпраці. Наші практичні поради допоможуть вам і працювати за оптимальною ціною, і мінімізувати ризики втрати постійних замовників.

Бонус — як заробляти більше грошей на сервісі фрилансу
Цікавий факт: 70% фрилансерів, які використовують Plus на регулярній основі, зазначили, що він допомагає отримувати більше проєктів. Хочете переконатися? Читайте нашу статтю з результатами опитування фрилансерів та спробуйте скористатися перевагами Plus просто зараз.

Портфоліо — візитівка фрилансера
Дещо важливе про портфоліо
Досить часто замовники заходять у загальний каталог фрилансерів, щоб знайти спеціаліста для свого проєкту. Перше, на що вони звертають увагу, — обрані роботи з портфоліо фрилансерів. Це 3 роботи під кожним іменем у каталозі. У статті розповіли, чому варто вибирати топові приклади для перших 3 місць у портфоліо, та розкрили лайфхаки, як це робити.

Заробляйте більше завдяки роботам у портфоліо
Після прочитання цієї статті ви зможете заробляти на 20% більше тільки завдяки роботам у портфоліо. Все просто — правильно оформлене портфоліо працює як ефективний інструмент залучення замовників. Дотримуйтеся наших рекомендацій та переконайтеся в цьому самі.

Все, що потрібно знати про ставки
Трохи аналітики для кращого результату
З наступної статті ви дізнаєтеся, як вигравати більше проєктів, правильно доносити цінність своїх послуг та відстежувати ефективність ставок. Автор пропонує алгоритм роботи зі ставками, який легко підлаштувати під різні ніші. Унікальні поради з власного досвіду. Користуйтеся!

Всі козирі на стіл!
Продовжуємо низку матеріалів, в яких один з топових спеціалістів Freelancehunt ділиться досвідом та корисностями. Він розкрив секрети створення успішних ставок, показав кілька поширених помилок, які роблять у ставці практично 90% фрилансерів, та розповів, як їх уникнути. Скористайтеся рекомендаціями, щоб підвищити ефективність ваших ставок на 55%.

Що допоможе покращити ваш профіль та привернути увагу замовників
У попередніх статтях ми розглянули основні кроки, які проходить кожен клієнт під час вибору фрилансера, що саме впливає на рішення клієнта на етапі ставки та як оптимізувати ці моменти. Також навчилися відстежувати ефективність ставок і профілю. А зараз дізнаємося, як і для чого покращувати ваш профіль на сервісі.

Секрети успіху на фрилансі
Баланс hard та soft skills — ідеальна формула для фрилансера
За даними дослідження Гарвардського університету, успіх у роботі лише на 15% залежить від hard skills спеціаліста. І аж на 85% мають значення soft skills. Прочитайте статтю, щоб перевірити, які ключові для успіху фрилансера soft skills є саме у вас.

Золоті правила ідеального фрилансера
Всім нам хочеться стати кращою версією себе і вдосконалювати навички, щоб бути найкрутішим у своїй справі. Авторка статті пропонує розглянути певні правила, які допоможуть стати ідеальним фрилансером, підвищити свою цінність як спеціаліст і водночас збільшити заробіток. Тож читайте та мотайте на вуса, навіть якщо у вас їх немає😜.

Рестарт на фрилансі
Якщо ви належите до числа тих, хто через певні причини був змушений зробити перерву в роботі, маємо для вас кілька цінних порад. Завдяки їм ви сміливо повернетеся до кола фрилансерів та отримаєте нові замовлення. А ми вам у цьому допоможемо.

Хто бос на фрилансі — фрилансер чи замовник?
А чи замислювалися ви, хто веде проєкт, — замовник чи фрилансер? Хто з них двох є босом? І чи потрібні відносини бос — підлеглий на фрилансі? Цікаві запитання і зовсім неочевидні відповіді.
Спойлер:
намагайтеся вибудувати партнерські відносини, адже така співпраця зазвичай приємна і довготривала.
Автор розкриває секрети співпраці між замовником і фрилансером. А ще пропонує чек-лист, на що звернути увагу під час спілкування із замовником, щоб уникнути непорозумінь.

Залишаємося продуктивними
Кроки до відновлення, якщо вас наздогнало вигорання
Фізичний та емоційний стан — найважливіші активи для життя загалом і гармонійного кар'єрного зростання зокрема. Якщо ви хочете ефективно працювати на фрилансі, відчувати силу, енергію та навіть натхнення, ця стаття однозначно для вас. Говоримо про 5 кроків до відновлення після професійного вигорання.

Працюємо з емоціями
З початком повномасштабного вторгнення причин для стресу значно побільшало. Переїзд, невизначеність, вимкнення світла, тривоги, страшні новини, втома. Це все негативно впливає на нашу працездатність. Тому ми вирішили розібратися, як прокачати стресостійкість і зберегти здоров'я та продуктивність.

6 способів збільшити продуктивність
Стрес — необхідний стимул для розвитку. Головне — що ми обираємо з ним робити. У наступній статті разом з психологом розбираємо це питання та шукаємо способи збільшення продуктивності в умовах війни.

Досвід топів на фрилансі
Пропонуємо до вашої уваги історії топових спеціалістів для натхнення та мотивації. Як масштабуватися на фрилансі, як швидко можна вийти в топ, чи реально посісти перші місця відразу в 3 спеціалізаціях? На ці та інші запитання знайдете відповіді в наступних матеріалах.
Як на фрилансі з нуля вийти на заробіток у 150 000 грн за 6 місяців

Як завдяки делегуванню розвивати власну справу та стати з фрилансера замовником

Як стати топом відразу в 3 спеціалізаціях

Зберігайте статтю в закладках, щоб не загубити корисні матеріали. Бажаємо успішної та продуктивної роботи на сервісі!
Зверніть увагу: матеріали написані різними авторами, які мають власний погляд, що ґрунтується на особистому досвіді роботи на сервісі.
